NASZ ZESPÓŁ

 

Dawid Jarząbek- Nowak jest prezesem naszej fundacji i głównym motorem napędowym jej rozwoju. Jest młodą osobą z ogromem pomysłów i pasji do pomagania. Dawid od 5 lat prowadzi fundację ale od wielu lat działał w niej jako wolontariusz a potem pracownik. Zna problemy swoich podopiecznych i wie jak im pomóc. W czasie wolnym uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną.
Katarzyna Zalewska jest koordynatorem wolontariatu oraz wielu programów naszej fundacji. Jest pedagogiem z 15 letnim doświadczeniem, które wykorzystuje w swojej pracy z wolontariuszami. Swoim entuzjazmem i miłością do ludzi zaraża wszystkich dookoła. W swoim wolnym czasie uwielbia czytać książki i spędzać czas z rodziną.
Kamila Jarząbek-Nowak jest urodzonym plastykiem. Swój wrodzony talent wykorzystuje w pracy. Ponadto, jest naszym fundacyjnym fundraiserem, który pieczołowicie dba o naszych darczyńców. To ona jest autorką kampanii, które możecie oglądać w social mediach. W swoim wolnym czasie interesuje się sztuką współczesną.
Karolina Okrój jest wulkanem pozytywnej energii, którą przelewa na prowadzenie programu Firm Przyjaznych Lokalnie. Karolina pracuje z nami od początku 2023 roku i już zdobyła serca naszych Darczyńców biznesowych. W czasie wolnym uwielbia spędzać czas ze swoją rodziną.
Karolina Lis jest naszym fundacyjnym Gallem Anonimem- spisuje wszystko, co się u nas dzieje i przedstawia te informacje Wam. Zajmuje się obsługą social mediów, byście byli na bieżąco z działaniami naszej fundacji. W czasie wolnym uwielbia jeździectwo i dobrą książkę.
Alina Witkowska jest naszą ukochaną księgową. Swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem do życia zaraża cały zespół. Alina jest profesjonalistką w każdym calu, prowadzi nasze księgi rachunkowe w transparentny sposób. Pracuje od początku powstania fundacji, czyli już 20 lat jest razem z nami.
Agnieszka Szostek jest opiekunem osób starszych w naszym Domu Dziennego Pobytu Seniora. Jest empatyczną i ciepłą osobą, która zawsze znajdzie czas na rozmowę ze swoimi podopiecznymi. W czasie wolnym uwielbia prace ogrodowe i szydełkowanie.