Nabór do Działaj Lokalnie zakończony
Wczoraj zakończył się nabór wniosków do tegorocznej edycji programu „Działaj Lokalnie 2026”, realizowanego przez Fundację Klementyna jako Ośrodek Działaj Lokalnie.
Dziękujemy wszystkim organizacjom, grupom nieformalnym i mieszkańcom, którzy zdecydowali się zgłosić swoje pomysły na działania w lokalnych społecznościach. Cieszy nas, że także w tym roku pojawiło się wiele inicjatyw dotyczących integracji mieszkańców, edukacji, działań międzypokoleniowych, ekologii oraz aktywizacji lokalnych środowisk.
Obecnie wszystkie złożone wnioski przechodzą ocenę formalną. Następnie zostaną przekazane Lokalnej Komisji Grantowej, która dokona oceny merytorycznej projektów i wybierze inicjatywy rekomendowane do dofinansowania.
Wyniki tegorocznego naboru podamy w przyszłym tygodniu na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Fundacji Klementyna.



Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce




